Hakkımızda


Beyazitpack Makine & Kimya olarak, uzmanlığımız olan ıslak mendil sektöründe, uzun yıllar içerisinde elde ettiğimiz tecrübemizi, makina imalatı yaparak geliştirdik. 3300m2 lik fabrikamızda makina ve solüsyon üzerine yoğun çalışmalar yapmaktayız.
Tasarım ve Ar-ge ye yatırım yaparak, ürettiğimiz makinaların hem dizaynını, hem de kalitesini artırmaktayız. Tecrübemizi Genç ve dinamik ekibimizle birleştirip, dünyanın en önde gelen firmalarından Omron ve SMC ile iş ortalıkları yaparak, global çapta söz sahibi olmak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız.
Amacımız, Islak Mendil Sektörüne yatırım yapmak isteyen yatırımcılarıma, gerekli danışmanlık desteği sağlayarak, sektöre bir adım önde girmesine yardımcı olabilmektir.
Siz değerli yatırımcılarımızı fabrikamıza davet edebilir ve Islak Mendil Üretimi ile alakalı çalışmaları birlikte gözlemleyebiliriz.
Ürünlerimizi inceleyerek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size özel çözümler sunma fırsatlarımızı değerlendirin.


Hedef Kitlemiz


Islak mendil makinaları üreticileri, sıfırdan ıslak mendil makinaları, ambalaj makinaları gibi çeşitli makina alımı yapacak olan yatırımcılar, Kozmetik sektöründe yer alan, solüsyon alıp kullanmak isteyen alıcılar.Başlıca bölgelerimiz, ihracat ve yurt içindeki değerli yatırımcılar.